Nuoto Adulti
27 Ottobre 2014
Libera Balneazione
27 Ottobre 2016
  • TaskSuspendisse fermentum erat. Duis consequat tortor. Mauris ut tellus a dolor. Suspendisse nec tellus.
LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquawalking
Simona
07:15
Aquawork®
Simona
07:15
Aquaenergy
Claudia
07:15
Aquawork®
Simona
08:00

Aquagym
Simona
08:45

Aquafloat
Simona
09:30

Aquagym
Simona
10:15
Fitlates (BASE)
Rossana
08:00

Aquawalking
Simona
08:00

Aquafloat
Simona
08:45

Aquagym
Simona
09:30

Aquawalking
Simona
10:15
Aquawalking
Claudia
08:00

Aquagym
Claudia
08:45

Aquacombat®
Brenda
09:30

Aquafloat
Brenda
10:15
Fitlates (BASE)
Rossana
08:00

Aquagym
Angelo
09:00

Aquawork®
Angelo
09:45
Aquagym
Angelo
09:00

Aquafloat
Angelo
09:45

Aquacombat®
Brenda
10:15
Aquafloat
Luisa
09:45

Aquagym
Luisa
10:45

Aquagym
Luisa
11:30

Aquawalking
Rossana
12:15
Aquadynamic®
Brenda
11:00

Fitlates (BASE)
Rossana
11:45

Aquagym
Rossana
11:00

Aquafloat
Rossana
11:45
Aquawalking
Claudia
12:15
Aquawalking
Gabriele
12:15
Aquafloat
Rossana
13:00

Aquagym
Rossana
13:45

Aquagym
Claudia
13:00

Aquaenergy
Claudia
13:45

Aquagym
Brenda
13:45

Aquacombat®
Brenda
14:15
Aquadynamic®
Gabriele
13:00

Aquagym
Gabriele
13:45

Aquagym
Rossana
13:00

Aquaenergy
Rossana
13:00

Fitlates (BASE)
Rossana
14:30
Fitlates (BASE)
Rossana
15:00
Fitlates (BASE)
Rossana
15:00
Aquacombat®
Angelo
17:45

Aquawork®
Angelo
18:30

Aquagym
Lara
19:15

Aquawalking
Angelo
19:15
Aquawork®
Angelo
17:45

Aquacombat®
Angelo
18:30

Aquagym
Laura
19:15

Aquadynamic®
Gabriele
18:00

Aquaerobica
Luisa
18:45

Aquagym
Gabriele
18:45

Aquacombat®
Luisa
19:30

Aquafloat
Gabriele
19:30

Aquadynamic®
Gabriele
20:15
Aquastep
Sara
18:30

Aquagym
Laura
18:30

Aquaerobica
Laura
19:15

Aquagym
Sara
19:15
Aquagym
Sara
18:45

Aquafloat
Sara
19:30
Aquacombat®
Angelo
20:00

Aquagym
Lara
20:00
Aquacombat®
Angelo
20:00

Aquagym
Lara
20:00

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

Venerdì

Sabato

Domenica

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquawalking
Simona
07:15
Aquawalking
Simona
08:00
Aquawalking
Claudia
08:00
Aquawalking
Simona
10:15
Aquawalking
Claudia
12:15
Aquawalking
Gabriele
12:15
Aquawalking
Rossana
12:15
Aquawalking
Angelo
19:15

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

Venerdì

Sabato

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquawork®
Simona
07:15
Aquawork®
Simona
08:00
Aquawork®
Angelo
09:45
Aquawork®
Angelo
17:45
Aquawork®
Angelo
18:30

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquagym
Simona
08:45
Aquagym
Claudia
08:45
Aquagym
Angelo
09:00
Aquagym
Simona
09:30
Aquagym
Angelo
09:00
Aquagym
Simona
10:15
Aquagym
Luisa
10:45

Aquagym
Luisa
11:30
Aquagym
Rossana
11:00
Aquagym
Rossana
13:45
Aquagym
Claudia
13:00
Aquagym
Brenda
13:45
Aquagym
Gabriele
13:45
Aquagym
Rossana
13:00
Aquagym
Gabriele
18:45
Aquagym
Laura
18:30

Aquagym
Sara
19:15
Aquagym
Sara
18:45
Aquagym
Lara
19:15
Aquagym
Laura
19:15
Aquagym
Lara
20:00
Aquagym
Lara
20:00

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

Venerdì

Sabato

Domenica

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquafloat
Simona
08:45
Aquafloat
Simona
09:30
Aquafloat
Angelo
09:45
Aquafloat
Luisa
09:45
Aquafloat
Brenda
10:15
Aquafloat
Rossana
11:45
Aquafloat
Rossana
13:00
Aquafloat
Gabriele
19:30
Aquafloat
Sara
19:30

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

Venerdì

Sabato

Domenica

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Fitlates (BASE)
Rossana
08:00
Fitlates (BASE)
Rossana
08:00
Fitlates (BASE)
Rossana
11:45
Fitlates (BASE)
Rossana
14:30
Fitlates (BASE)
Rossana
15:00
Fitlates (BASE)
Rossana
15:00

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

Venerdì

Sabato

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

Venerdì

Sabato

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquadynamic®
Brenda
11:00
Aquadynamic®
Gabriele
13:00
Aquadynamic®
Gabriele
18:00
Aquadynamic®
Gabriele
20:15

Martedì

Mercoledì

Giovedì

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquaenergy
Claudia
07:15
Aquaenergy
Claudia
13:45
Aquaenergy
Rossana
13:00

Martedì

Giovedì

Sabato

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquacombat®
Brenda
09:30
Aquacombat®
Brenda
10:15
Aquacombat®
Brenda
14:15
Aquacombat®
Angelo
17:45
Aquacombat®
Angelo
18:30
Aquacombat®
Luisa
19:30
Aquacombat®
Angelo
20:00
Aquacombat®
Angelo
20:00

Lunedì

Martedì

Mercoledì

Giovedì

Venerdì

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica

Mercoledì

Domenica

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquastep
Sara
18:30

Mercoledì

LunedìMartedìMercoledìGiovedìVenerdìSabatoDomenica
Aquaerobica
Luisa
18:45
Aquaerobica
Laura
19:15

Martedì

Mercoledì

No events available!